Official RRD School
Szkolimy na sprzęcie renomowanej firmy RRD, która wspiera nas swoim wieloletnim doświadczeniem.
Official RRD test center
Miejsce gdzie zapoznasz się z najnowszymi zabawkami RRD, przetestujesz, kupisz i porozmawiasz z specjalistami.

Zielona Szkoła ze sportami wodnymi – niezapomniany obóz dla Twoich podopiecznych!

Na czym to polega?
Na naszych Zielonych Szkołach uczestnicy uczą się windsurfingu, kitesurfingu oraz dyscypliny o nazwie Stand Up Paddle. Nabyte na zajęciach umiejętności pozostaną im na całe życie!
Windsurfing i kitesurfing – poczuj wiatr we włosach!

Windsurfing​ to pływanie na desce, na której umieszczony jest pędnik żaglowy. Tego sportu uczymy nawet dzieci poniżej 10 roku życia. Tworzymy dla nich specjalne grupy maluchów, by miały swojego opiekuna, a programy szkoleniowe zawsze są adekwatnie dopasowane do ich umiejętności.

Kitesurfing​ to poruszanie się w wodzie na desce, z pomocą specjalnego latawca. Coraz częściej jest to sposób spędzania czasu dla całych rodzin! Zajęcia prowadzimy dla uczestników od 13 roku życia, ale na każdym poziomie zaawansowania, dlatego nie ma obaw, nawet jeśli uczniowie pierwszy raz mają styczność z tą dyscypliną.

SUP (Stand Up Paddle)​ to pływanie na desce na stojąco, przy użyciu wiosła. SUP można trenować niezależnie od wiatru czy fal. Stanowi on doskonałą zabawę polegającą na łapaniu fal, ale również jest formą nauki utrzymywania równowagi i wzmacniania wytrzymałości. Podczas zajęć uczestnicy mogą próbować także skimboardingu, czyli ślizgania się na wodzie, by złapać najsilniejsze fale.

Kadra instruktorska oraz grupy uczniów

Nasi instruktorzy to wykwalifikowana kadra ze specjalistycznymi certyfikatami, takimi jak VDWS, PSW (windsurfing), czy IKO, PSKITE (w przypadku kitesurfingu). ​Od lat pracujemy z młodzieżą i sprawia nam to niesamowitą satysfakcję. Nasze bogate doświadczenie wpływa na efektywne przyswajanie wiedzy przez uczestników.

Zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach, maksymalnie 5 – 8-osobowych. Łączymy uczniów w grupy, biorąc pod uwagę ich przygotowanie, a także wiek. To zapewnia skuteczne lekcje i dobry kontakt z instruktorem!

.

Ogromny wybór zajęć dodatkowych!

Gdy nie ma wystarczająco silnego wiatru, by uprawiać kitesurfing czy windsurfing, mamy w zanadrzu mnóstwo innych atrakcji.

Oprócz sportów wodnych trenujemy z uczestnikami ​slackline​, czyli chodzenie po taśmie, uczymy ​trickboardingu​ – jazdy na deskorolkach, a także organizujemy ​wycieczki rowerowe​, dzięki którym młodzież wzmacnia swoją kondycję. Każdego dnia serwujemy uczestnikom poranną gimnastykę, wieczorne ​sesje jogi​ czy też zajęcia na sali gimnastycznej, gdy jest brzydka pogoda.

Ale Zielona Szkoła to również rozrywka! Dlatego wyprawiamy dla uczestników surferskie ogniska, urządzamy ​kino na plaży​, dostępna jest także opcja zajęć żeglarskich na ​Jachtach Puck​ czy wycieczki na ​Rewę Mew​ ze zwiedzaniem łodzi podwodnej!

Do kogo kierujemy ofertę, jakie są koszty i czas trwania?
Chętnie nawiązujemy współpracę ​ze szkołami gimnazjalnymi i ponadgimnazjalnymi​ .
Specjalnie dla uczniów tych szkół przygotowaliśmy dwa warianty Zielonej Szkoły – oferujemy obóz 3-dniowy oraz 5-dniowy.​
Istnieje jednak ​możliwość indywidualnego doboru programu i czasu trwania obozu​, by spełniał oczekiwania danej szkoły, jej uczniów oraz wpisywał się w szkolny budżet.
Jeśli więc chcesz zorganizować swoim uczniom Zieloną Szkołę, odezwij się do nas, a wspólnie wszystko ustalimy!
Spraw swoim podopiecznym największą radość, zabierając ich na niezwykłą Zieloną Szkołę z porywającymi sportami wodnymi. Będą to pamiętać przez lata!
Rezerwacja
kuznica@abcsurf.pl
(+48) 518 345 421
Termin:04.07.2020 – 11.07.2020
Jeśli mają Państwo pytania dotyczące obozów lub oferty naszej szkoły prosimy o wpisanie ich w formularzu poniżej. Odezwiemy się w ciągu 24h.

Termin:11.07.2020 – 18.07.2020

Termin:18.07.2020 – 25.07.2020

Termin:25.07.2020 – 01.08.2020

Termin: 01.08.2020 – 08.08.2020

Termin: 08.08.2020 – 15.08.2020

Termin: 15.08.2020 – 22.08.2020

Termin: 22.08.2020 – 29.08.2020

Termin:27.06.2020 – 04.07.2020

Wszystkich informacji dotyczących rezerwacji na półkolonie
udzielamy pod numerem telefonu oraz adresem email.
E-mail: ms@abcsurf.pl