Official RRD School
Szkolimy na sprzęcie renomowanej firmy RRD, która wspiera nas swoim wieloletnim doświadczeniem.
Official RRD test center
Miejsce gdzie zapoznasz się z najnowszymi zabawkami RRD, przetestujesz, kupisz i porozmawiasz z specjalistami.

ZAPRASZAMY DO KUZNICY!

Nasze przedszkole to wspaniale wyposażony, kreatywny plac zabaw, który umożliwia dzieciom przeniesienie się w świat bajkowych przygód.
 Dziś czeka na nas piracka przygoda gdzie celem jest odnalezienie skarbu, jutro w rycerskiej zbroi walczyć będziemy ze smokami, a potem może zbudujemy rakietę i polecimy aż na księżyc.

Jedno możemy Wam obiecać, nie będzie nudy !
Jesteśmy przedszkolem radosnym i roześmianym.

Ciekawy program warsztatów tematycznych składa się z zajęć plastycznych oraz ruchowych. Nasza sala to nowoczesny moduł z widokiem na zatokę oraz ogródkiem. Specjalnie dobrane meble oraz zabawki gwarantują bezpieczne otoczenie naszym maluchom. Nasza przedszkolna kadra to osoby z dużym doświadczeniem, głową pełną pomysłów oraz pasją.
Dzieci podczas pobytu w przedszkolu mają zapewniony dostęp do świeżych owoców i warzyw oraz wody niegazowanej.

Startujemy pierwszego dnia wakacji!!!
czynne codziennie od 10.00 – 18.00 / przerwa 14.00 – 15.00
zapraszamy wszystkie dzieciaki gotowe na przygodę, a ich rodziców w tym czasie na wodę

w ofercie przedszkola:

• ciekawy program warsztatów tematycznych
  • zajęcia plastyczne
  • fitness dla dzieci – program zawierający m.in. elementy tańca w różnych stylach, ćwiczenia wzmacniające, oraz wiele
  • zabaw zarówno ze sprzętem jak i bez.
  • bajkowe wieczory w letnim kinie w każdą środę
  • babysitting dzieci 3-12 lat 25zł/h (GODZINY INDYWIDUALNE – opieka nad dzieckiem w przedszkolu w godzinach wieczornych)

Chętnie zorganizujemy dla Was zabawę urodzinową! 35zł / os
dla dzieci z przedszkola (5-12lat) szkolenie windsurfingowe w cenie 65zł/h

Wszystkie dzieci zapraszamy do wspólnej zabawy oraz doskonalenia swego ciała i zmysłów,
Więcej info w szkółce ABCsurf Kuźnica!

SURF PRZEDSZKOLE / ABCSURF Kuźnica from ABCSURF on Vimeo.

Termin:04.07.2020 – 11.07.2020
Jeśli mają Państwo pytania dotyczące obozów lub oferty naszej szkoły prosimy o wpisanie ich w formularzu poniżej. Odezwiemy się w ciągu 24h.

Termin:11.07.2020 – 18.07.2020

Termin:18.07.2020 – 25.07.2020

Termin:25.07.2020 – 01.08.2020

Termin: 01.08.2020 – 08.08.2020

Termin: 08.08.2020 – 15.08.2020

Termin: 15.08.2020 – 22.08.2020

Termin: 22.08.2020 – 29.08.2020

Termin:27.06.2020 – 04.07.2020

Wszystkich informacji dotyczących rezerwacji na półkolonie
udzielamy pod numerem telefonu oraz adresem email.
E-mail: ms@abcsurf.pl